Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Szczecinie

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie oraz Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Konkursy które organizujemy

Regulamin V Przeglądu Małych Form Teatralnych KOTŁOWNIA 2013

Regulamin V Przeglądu Małych Form Teatralnych KOTŁOWNIA  2013

1. Przegląd ma formę konkursu. Zapraszamy do udziału w nim amatorskie grupy teatralne złożone z młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej ze Szczecina i okolic.

2. Przegląd odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2013 roku, w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie. O szczegółowym programie uczestnicy zostaną powiadomieni osobnym pismem (po zgłoszeniu się do udziału).

3. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 maja 2013 roku. Ewentualne przekroczenie terminu zgłoszenia należy telefonicznie lub e-mailem uzgodnić z organizatorami.  Karty zgłoszeń należy przesłać na adres: anna.i.parchimowicz@gmail.com bądź dostarczyć do sekretariatu  (I piętro) IX Liceum Ogólnokształcącego przy placu Mariackim 1. Potwierdzeniem zakwalifikowania grupy do udziału w przeglądzie będzie odesłany e-mail z odpowiedzią. W zgłoszeniu należy określić oczekiwania techniczne i formalne wobec organizatorów. Można też wskazać najbardziej odpowiadający grupie termin występu.

4. Czas trwania spektaklu: ok. 30 minut. Liczba uczestników danej grupy nie powinna przekroczyć 10 osób.

5. IX Liceum Ogólnokształcące gwarantuje następujące warunki techniczne: scena (ok. 10 m szerokości x 5 m głębokości),  oświetlenie sceniczne, nagłośnienie, możliwość skorzystania z projektora i ekranu,  garderoby.

6. Zakwalifikowani uczestnicy winni precyzyjnie określić potrzeby w zakresie organizacji występu grupy (czas montażu-demontażu scenografii, potrzeby w zakresie oświetlenia, wykorzystanie podkładu dźwiękowego itp. ).

7. Koszty przejazdów pokrywają uczestnicy i opiekunowie lub instytucje ich delegujące.

8. Prosimy uczestników o podanie danych kontaktowych przedstawiciela w celu porozumiewania się z organizatorami w razie jakichkolwiek wątpliwości (adres, e-mail, telefon).

9. Dodatkowych informacji udziela Anna Parchimowicz ( anna.i.parchimowicz@gmail.com).

10. Możliwy jest też kontakt przez sekretariat szkoły: 91 433 67 60.

11. Oficjalna strona przeglądu: kotlownia.lo9.szczecin.pl

Poprawiony: wtorek, 11 czerwca 2013 09:01nasze_projekty.jpg