Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Szczecinie

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie oraz Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Pedagog szkolny „WIZERUNEK PUBLICZNY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH”

„WIZERUNEK PUBLICZNY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH”

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Maturzyści naszej szkoły już niedługo będą musieli podjąć jedna z ważniejszych decyzji w ich życiu, jaką jest wybór dalszej drogi kształcenia. Jednak wcześniej czeka ich zbliżający się egzamin maturalny, a w niedalekiej przyszłości być może pierwsza praca.

Przedstawiciele Wyższej Szkoły Bankowej z Poznania Wydział Ekonomiczny w Szczecinie przeprowadzili z myślą o maturzystach warsztat „Wizerunek publiczny w mediach społecznościowych” oraz zaprezentowali uczniom swoją ofertę edukacyjną. Spotkania odbyły się w marcu bieżącego roku.

Warsztat realizowany był w formie interaktywnej, a jego głównym zadaniem było zrozumienie wpływu zamieszczanych treści w sieci na przyszłą karierę zawodową. Z tego miejsca pedagog szkolny życzy wszystkim tegorocznym maturzystom udanej matury, oraz dobrych wspomnień z 3 lat spędzonych w murach „dziewiątki”. Życzę również, żeby wyniki Waszych matur otworzyły Wam drzwi wymarzonej uczelni.


Pozdrawiam serdecznie, pedagog szkolny.

Poprawiony: piątek, 17 czerwca 2016 10:13  


nasze_projekty.jpg