Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Szczecinie

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie oraz Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Nasze osiągnięcia Osiągnięcia licealistów
5. Nasze osiągnięcia - Liceum

Osiągnięcia 2015/2016

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016.

Poprawiony: piątek, 01 lipca 2016 14:27
 

Osiągnięcia 2014/2015

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015.

 

 

Poprawiony: piątek, 01 lipca 2016 14:33
 

Osiągnięcia 2013/2014

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014.

 

Konkursy - Liceum 2012/2013

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

Konkursy - Liceum

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Konkurs Chemiczny(UAM)

Anna Fabich- laureatka

Konkurs Chemiczny(UMK)

Anna Fabich- laureatka

Konkurs Recytacji Poezji Francuskojęzycznej

Ada Gęstwicka- I miejsce

Jonasz Łaba-II miejsce

Julia Gnitecka-III miejsce

Konkurs „ Moda na czytanie”

Joanna Radzik- II miejsce

Konkurs „ Szczeciński Parnas”

Karolina Busz-udział

Ogólnopolski Konkurs na produkt IT

Krzysztof Niedźwiecki-II miejsce

Konkurs „ Oto jestem”

Agata Chamuła, Jan Garbiec,
Anna Marcinkiewicz- etap regionalny

Konkurs Chemiczny(PW)

Anna Fabich- laureatka

Konkurs Prac Młodych Naukowców

Anna Fabich- laureatka

Konkurs fotograficzny „ Matematyka w Obiektywie”

Zuzanna Legan, Maria Rohde- wyróżnienie

Konkurs „ Najciekawsza recenzja książki pod choinkę”

Dominika Kentzer- II miejsce

Rejonowy Konkurs Literacki „ Oto ja i moje emocje”

Nikol Wesołowska- II miejsce

Aleksandra Szwaja- wyróżnienie

Konkurs „ Profilaktyka oczami młodzieży”

Anita Marszałek, Miriam Gajda, Majka Sanders, Aleksandra Komorowska, Natalia Krawczyk, Martyna Chróściak-nagroda specjalna

V Wojewódzki Konkurs Języków Obcych- język angielski

Oliwia Wasik- laureatka

Natalia Stütz- laureatka

Ewa Starzyńska- finalistka

V Wojewódzki Konkurs Języków Obcych- język francuski

Natalia Stütz- laureatka

Anna Fabich-laureatka

V Wojewódzki Konkurs Języków Obcych- język niemiecki

Ralf Lewandowski-laureat

Kamila Żółczyńska-laureatka

Nadia Skibińska-laureatka

Natalia Wąsik-laureatka

VI Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego

Natalia Stutz-laureatka

Oliwia Wasik- laureatka

Ewa Starzyńska -laureatka

Kangur Matematyczny

Krzysztof Miciul

Jan Jarosz-wyróżnienia

Wektor 2013

Agata Chamuła- laureatka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Kajetan Grodecki- laureat

Marcel Kruszyński- finalista

Konkurs Geologiczno-Środowiskowy „ Nasza Ziemia”

Agata Świątek-II miejsce

V Europejski Konkurs na esej w Dziedzinie Genetyki

Oliwia Wasik-II miejsce

Międzyszkolny Turniej Fizyczny

Łukasz Bloch- X miejsce

Symulacja Europejska Szczecin 2013

Klaudia Skrzypczak-laureatka

Konkurs informatyczny PING 2103

Radosław Makowiecki-finalista

Konkurs o Patronie Szkoły

Zuzanna Legan- II miejsce

Poprawiony: piątek, 01 lipca 2016 14:49
 

Olimpiady-Liceum 2012/2013

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Olimpiady-Liceum

Nazwa olimpiady

Etap okręgowy

Etap centralny

Olimpiada Języka Niemieckiego

Ralf Lewandowski

Nadia Skibińska

Julia Cegielski

Kamila Żółczyńska

Marta Nakonieczna

Natalia Ziemińska

Rafał Górecki

Nadia Skibińska- finalistka

Olimpiada Języka Angielskiego

Oliwia Wasik

Natalia Stütz

Ewa Starzyńska

Ralf Lewandowski

Oliwia Wasik- finalistka

Olimpiada Chemiczna

Anna Fabich


Olimpiada Biologiczna

Michał Matyjas

Kajetan Grodecki

Kajetan Grodecki-finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Jan Obuchowski

Jacek Karakulski


Olimpiada Literatury

i Języka Polskiego

Marta Witak

Wiktoria Łuszczek

Aleksandra Musiał

Adrian Wołkowicz

Janina Jackiewicz

Marcin Dziembor

Adrian Wołkowicz- laureat

Marta Witak-finalistka

Wiktoria Łuszczek- finalistka

Olimpiada Filozoficzna

Adrianna Matkowska


Olimpiada Wiedzy o Żywieniu

Dagmara Maślej

Ewa Podziemska


Olimpiada Teologii Katolickiej

Adrian Suszczewski


Olimpiada Języka Francuskiego

Magdalena Oleszek

Anna Fabich

Aleksander Kwietniak

Natalia Stütz

Dominika Szafraniec

Natalia Stütz- finalistka

Olimpiada Społeczno-Prawna

Jacek Karakulski


Olimpiada Historyczna

Maksymilian Kwiatkowski


Olimpiada Języka Łacińskiego

Natalia Komajda

Zuzanna Żemła

Bartłomiej Markowski

Jędrzej Szulga


Olimpiada Geograficzna

Katarzyna Wiśniewska

Adam Adamowski


Olimpiada Fizyczna

Łukasz Bloch


Olimpiada Wiedzy o Prawie

Jan Obuchowski

Jacek Karakulski

Natalia Komajda


Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Jan Obuchowski

Jacek Karakulski

Jakub Sawicki


Olimpiada Ekologiczna

Anna Cichoń


 


Strona 1 z 3


nasze_projekty.jpg