Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Szczecinie

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie oraz Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Nasze osiągnięcia Osiągnięcia gimnazjalistów
5. Nasze osiągnięcia - Gimnazjum

Osiągnięcia 2015/2016

Email Drukuj

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016.

 

Osiągnięcia 2014/2015

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015.

Poprawiony: środa, 02 września 2015 10:27
 

Osiągnięcia 2013/2014

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 145
SłabyŚwietny 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014.

 

Gimnazjum 2012/2013

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 114
SłabyŚwietny 

Gimnazjum

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Konkurs Języka Angielskiego

Laureaci:

Aleksandra Partyka

Julia Knys

Karolina Liczbińska

Mikołaj Czapp

Konkurs Polonistyczny

Finaliści:

Bartłomiej Mikuła

Aleksandra Kuśnierkiewicz

Konkurs Historyczny

Finaliści:

Justyna Dreger

Hanna Dąbrowska

Bartłomiej Mikuła

Konkurs Chemiczny

Finaliści:

Gabriela Niemcewicz

Wiktoria Majchrzak

Konkurs Matematyczny

Finaliści:

Gabriela Niemcewicz

Karolina Kopczyńska

Tomasz Pakuła

Konkurs Geograficzny

Finaliści:

Bartłomiej Mikuła

Konkurs Fizyczny

Finaliści:

Gabriela Niemcewicz

Konkurs Biologiczny

Laureaci:

Ida Maciorowska

Alex Rinas

Finaliści:

Anna Gulaczyk

Wiktoria Majchrzak

Gabriela Łapkiewicz

Konkurs Języka Niemieckiego

Laureaci:

Noemi Jankowski

Kamila Falkowska

Anna Gulaczyk

Karol Hajduk

Krzysztof Misiewicz

Konkurs Chemiczny(TMU)

Laureaci:

Wiktoria Majchrzak

Konkurs Biologiczny(TMU)

Laureaci:

Gabriela Łapkiewicz

Finaliści:

Alex Rinas

Konkurs Fizyczny(TMU)

Laureaci:

Gabriela Niemcewicz

Konkurs Historyczny(TMU)

Finaliści:

Aleksandra Dreger

Konkurs Geograficzny(TMU)

Laureaci:

Mateusz Milewski

Konkurs Polonistyczny(TMU)

Laureaci:

Aleksandra Kuśnierkiewicz

Finaliści:

Bartłomiej Mikuła

Konkurs Młodego Poligloty(TMU)

Laureaci:

Karol Hajduk

Natalia Tawakol

Finaliści:

Kamila Falkowska

Konkurs Matematyczny(TMU)

Laureaci:

Gabriela Niemcewicz

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Finaliści:

Mikołaj Czapp

Konkurs na Recenzję Książki

Karolina Sobocińska-1 miejsce

Olimpiada Matematyczna dla Gimnazjalistów

Justyna Pawelczak, Helena Stefańska

Gabriela Niemcewicz-II etap

II Konkurs Astronomiczny

Gabriela Niemcewicz- laureatka

Konkurs recytatorski z okazji Dnia Niepodległości

Aleksandra Romaniuk- I miejsce

Wiktoria Wernicka- III miejsce

Konkurs języka Niemieckiego(PSNJN)

Finaliści:

Karol Hajduk, Noemi Jankowski

Udział w etapie rejonowym:

Joanna Larysz, Kamila Falkowska, Aleksandra Matczak, Daniel Borysiewicz, Krzysztof Misiewicz, Małgorzata Szafraniak, Polina Worobjowa, Aleksandra Lodahl, Klara Dyczkowska

Konkurs pięknego czytania

Wiktoria Wernicka , Olga Konieczny- I miejsce

Szczeciński Konkurs Recytacji Poezji Francuskojęzycznej

Aleksandra Zawiła- I miejsce

Kamila Dąbrowska-II miejsce

Konkurs „ Profilaktyka oczami młodzieży”

Julia Sobczak, Marta Stanek, Aleksandra Bratborska, Iga Sokołowska- I miejsce

Szkolny Konkurs „ Moda na czytanie”

Wiktoria Wernicka- III miejsce

Konkurs „ Czytaj Biblię”

Aleksandra Dreger- laureatka

Andrzej Dąbrowski, Urszula Sielicka-finalistka

Konkurs Literacki „ Oto ja i moje emocje”

Aleksandra Matczak, Polina Worobjowa- etap regionalny

III Metropolitalny Konkurs Papieski

Marta Mostowska- laureatka

Justyna Dreger-finalistka

Konkurs Plastyczny „ Przedstawiciele Polski na Igrzyskach

w Londynie”

Julia Trojanowska-wyróżnienie

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Antonia Janczak-etap okręgowy

Konkurs Biologiczny (Liceum Katolickie)

Laureaci:

Gabriela Łapkiewicz

Mała Olimpiada WOS

Agata Zalewska- laureatka

Andrzej Dąbrowski- laureat

Daniel Borysiewicz- finalista

Aleksandra Kuśnierkiewicz- finalistka

Jakub Kędziora- finalista

Krzysztof Sitko-finalista

Konkurs transplantologiczny” Przeszczep sobie zdrowie”

Ida Maciorowska

Wiktoria Majchrzak

Gabriela Łapkiewicz

Piotr Lisowski

Konkurs Wiedzy o  Literaturze i Języku Polskim

Laureaci:

Maria Majewska

Agata Zalewska

Finaliści:

Marta Stanek, Joanna Larysz

XII Konkurs Chemii Praktycznej im. Czesława Piwara

Wiktoria Majchrzak- III miejsce

Konkurs Literacki z Języka Angielskiego „ All about my dreams”

Piotr Lisowski-I miejsce

Aleksandra Partyka- III miejsce

Zachodniopomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie

Laureaci:

Kamila Falkowska

Daniel Borysiewicz

Finaliści:

Bartosz Mikuła

Marta Mostowska

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Julia Knys- I miejsce

Karolina Liczbińska- II miejsce

Konkurs Języka Angielskiego Spelling Competition

Karolina Liczbińska- III miejsce

VI Między-gimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Piotr Lisowski-III miejsce

Konkurs PCK „ Zdrowy styl życia”

Antonia Janczak – I miejsce

IX Gimnazjalny Konkurs Filozoficzny

Cezary Michalczyk-półfinał

 

Kangur Matematyczny

Tomasz Pakuła-wyróżnienie

Konkurs Chemiczny „ Wokół wody”

Wiktoria Majchrzak- finalistka

Konkurs Matematyczny „ Maths in English”

Michał Kasprzak-II miejsce

XX Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

Aleksandra Miernik-I miejsce

Konkurs „Profilaktyka Oczami Młodzieży”

I miejsce:

Aleksandra Bratborska

Hanna Pikulska

Iga Sokołowska

Konkurs Plastyczny „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Hanna Pikulska- wyróżnienie

 

Konkurs Astronomiczny

Adrian Bożejowski- finalista

Konkurs Wiedzy o Patronie

Zuzanna Jaworska- III miejsce

XLI Turniej Turystyczno-Krajoznawczy

Ida Maciorowska- III miejsce

 

Osiągnięcia sportowe 2011/2012

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Piłka siatkowa

dziewczęta

 

  • 19 miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Gimnazjalnych

 

Skład:

Zuzanna Bestry, Anna Misztak, Wiktoria Jawor, Karolina Mastalerz, Roksana Lewandowska, Katarzyna Nowak, Karolina Ułan, Zuzanna Wawrzycka, Agata Szczepanowska.

 

Tenis stołowy

dziewczęta

 

  • 9 miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Gimnazjalnych

 

Skład:

Aleksandra Łaźniowska, Olga Konieczny.

 

chłopcy

 

  • 2 miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Gimnazjalnych
  • 3 miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Przelewicach

 

Skład:

Jakub Kędziora, Adam Nowak, Bartosz Mikuła.

 

 

Piłka nożna

dziewczęta

 

  • 5 miejsce w Świątecznym Halowym Turnieju Szkół Gimnazjalnych

 

Skład:

Karolina Kopczyńska, Ada Łowisk, Olga Konieczny, Aleksandra Łaźniowska, Maria Grzymkowska.

Inne osiągnięcia

  • 2 miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych na 2000m zajęła Ewa Ostrowska.
  • 2 miejsce w Ogólnopolskiej Wiośnie Wielobojowej zajęła Julia Sułkowska.
  • 2 miejsce w biegu na 60m w Halowych Mistrzostwach Województwa zachodniopomorskiego Bissa Cup zajęła Julia Sułkowska.
  • 2 miejsce w biegu na 100m przez płotki w Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce zajęła Julia Sułkowska.
  • 1 miejsce w stylu grzbietowym i dowolnym w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w pływaniu zajęła Ewa Ostrowska.
  • 1 miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym w Otwartych Mistrzostwach Gimnazjów w pływaniu zajęła Ewa Ostrowska.
  • 3 miejsce w XVIII Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle Schock Dance zajęła Aleksandra Partyka i Aleksandra Matczak.
  • 3 miejsce w Pucharze Szczecina Na Ergometrze Wioślarskim zajął indywidualnie Michał Sobanda (drużynowo 12 miejsce).
 


Strona 1 z 2


nasze_projekty.jpg