Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Szczecinie

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie oraz Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Pedagog szkolny DRZWI OTWARTE W "DZIEWIĄTCE"

DRZWI OTWARTE W "DZIEWIĄTCE"

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

9 kwietnia 2016 roku uczniowie i nauczyciele IX Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie mieli zaszczyt gościć młodzież gimnazjów wraz z rodzicami i przyjaciółmi na dniu „Drzwi Otwartych w IX LO”.

Dzień ten zorganizowany został w celu pokazania naszej szkoły, możliwości poznania przyszłych nauczycieli, nas samych. Jednak najważniejszym dla nas celem było zachęcenie przyszłych licealistów do kontynuowania drogi edukacyjnej w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że działania które zorganizowane zostały przez uczniów naszej szkoły przy wsparciu grona nauczycielskiego, pozwoliły nie tylko na miłe spędzenie sobotniego przedpołudnia, ale również przyczyniły się do podjęcia ważnych decyzji edukacyjnych

Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie w organizację dnia otwartego oraz za stworzenie atmosfery serdeczności i życzliwości naszym przybyłym gościom. Szczególne podziękowanie kieruję do uczniów klasy I C i II C oraz wychowawców tych klas.


Pedagog szkolny Magdalena Turula-Mączka

Poprawiony: piątek, 17 czerwca 2016 10:09  


nasze_projekty.jpg